ks. Stanisław Kozik osj - proboszcz

Ksiądz Stanisław Kozik po świeceniach przez 3 lata pełnił funkcję wikariusza parafii św. Jana Chrzciciela w Będzinie. Następnie pracował w Domu Zakonnym w Warszawie. Był przełożonym Prowincjalnym Polskiej Prowincji Oblatów św. Józefa. Pełni funkcję proboszcza od kwietnia 2013 roku. 

Ks. Rafał Kaszuba osj - wikariusz

Wyświęcony na kapłana w kaplicy Oblatów św. Józefa w Warszawie przez bpa Stanisława Kędziorę dnia: 7.07.2007 r. Po święceniach był referentem do spraw powołań kapłańskich i zakonnych rezydując w Kielcach i w Rusocinie k. Nysy.
W 2009 roku kapłan skierowany do posługi w parafii św. Jana Chrzciciela w Będzinie. Katechizuje w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. W sierpniu 2010 roku ustanowiony wikariuszem parafii.

Ks. Krzysztof Peklicz osj - rezydent

Wyświęcony na kapłana w Warszawie przez Ks. Bpa Antoniego Długosza w 2007 r. Po święceniach przez 3 lata pełnił funkcję wikariusza parafii Św. Jana Chrzciciela w Będzinie. Przez następne lata pracował w Domu Zakonnym w Warszawie. W listopadzie 2016 roku skierowany do posługi w parafii św. Jana Chrzciciela w Będzinie.