OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIV Niedziela Zwykła - 05.07.2020r.

 

Z racji przypadającej dzisiaj I niedzieli miesiąca, na zakończenie Mszy Świętej, Adoracja Najświętszego Sakramentu, która stanowi integralną część sprawowanej dzisiaj liturgii. 

 

W tym tygodniu będziemy obchodzić w liturgii:

Poniedziałek – Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

Środa - Wspomnienie Św. Jana z Dukli

Sobota – Święto Św. Benedykta Opata - Patrona Europy

 

Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 900 spotkanie i zmiana tajemnic Róży Różańcowej.

 

Przypominamy o wakacyjnym porządku sprawowania Mszy Świętej: w niedzielę o godz.: 700, 900, 1100 i 1800; w zwykłe dni tygodnia o godz. 700 i 1800.

 

W środę o godz. 1800 zapraszamy na Mszą świętą wotywną o Św. Józefie (jest to Msza z intencją zbiorową) oraz w sobotę po Mszy świętej wieczornej na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

W czasie wakacji nie śpiewamy w niedzielę Godzinek ku czci Matki Bożej.

 

W dniach od 10 – 15 lipca o godz. 1800 Kino „Nowość” w Będzinie zaprasza na emisję głośnego filmu pt. Najświętsze Serce. Jeżeli zbierze się grupa ponad 30 osób możemy ten film obejrzeć w ustalonej dla nas dogodnej godzinie. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

 

Za wszystkie ofiary dzisiaj złożone, za ofiary przekazywane na Monstrancję do Kaplicy Bocznej - wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

 

W tym tygodniu swoją doczesną pielgrzymkę ukończył nasz parafianin: śp. Jarosław Żak. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…..

więcej